Start arrow O nas arrow Z życia firmy
Z życia firmy PDF Drukuj

P.P.H.U. Elja KREDYTSERVICE pomysłodawcą AS-ów dla instytucji finansowych za najlepszy produkt dla małych i średnich przedsiębiorstw.

W dniu 19.12.2009r. w hotelu Jan III Sobieski, na uroczystej gali z okazji rocznicy 20-lecia istnienia Warszawskiej Izby Przedsiębiorców - WIP, nasza firma miała zaszczyt jako ekspert finansowy izby zasiadać w jury konkursu na "Najlepszy produkt instytucji finansowych dla małych i średnich przedsiębiorstw w 2009r."

Statuetkę ASA otrzymały w tym roku :

PKO BP, Bank Zachodni WBK, PEKAO S.A., LUKAS BANK.

 

W dniu 24.10.2008r. o godz. 20:00 na uroczystej Gali w salach hotelu Jan III Sobieski firmy z Warszawy i Mazowsza zostały uhonorowane  Wiktorią "Warszawskiego i Mazowieckiego Znaku Jakości".
W gali uczestniczyli między innymi Przewodnicząca Rady m.st. Warszawy Ewa Malinowska-Grupińska, Z-ca Prezydenta m.st. Warszawy Andrzej Jakubiak. Przwodniczący Sejmiku Województwa Mazowieckiego Robert Soszyński.
W uroczystości wzięło udział ponad 300 osób.
Firma P.P.H.U. "ELJA - KREDYT SERVICE" Jacek Raczyński znalazła się wśród Laureatów Warszawskiego Znaku Jakości 2008

 

 W tym roku nasza Firma obchodzi 10- lecie działalności. Tym bardziej jest nam miło. że wyróżnienie Wiktorią uświetniło nasz Jubileusz.

 

 20 listopada w ramach Warszawskich Spotkań Biznesowych nasza Firma wzięła aktywny udział  w Konferencji poświęconej roli samorządu gospodarczego Warszawy i Mazowsza w przygotowaniu do EURO 2012. Impreza odbyła się w salach Pałacu Kultury i Nauki.


 

Kursy walut

Aktualne kursy

Kontakt z doradcą

tulipan

Adres

P.P.H.U ELJA
KREDYTSERVICE
ul. Puławska 35 lok. 55,
02-508 Warszawa

Telefon

tel.: +48 22 396 15 51
fax: +48 22 499 72 04
info@kredytservice.pl

Opracowanie

Dobry kredyt hipoteczny,
kredyt gotówkowy

Projekt i opracowanie
Surja

Kontakt z doradcą

tulipan